WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Erdogan każe Turkom płodzić po pięcioro dzieci! Atak w Paryżu

Wydarzenia na świecie. Erdogan każe Turkom płodzić po pięcioro dzieci! Atak w Paryżu

19.03.2017, godz. 12:20
Prezydent Turcji mieszka w złotych pałacach! Recep Erdogan żyje jak sułtan
foto: AP

Prezydent Turcji wezwał Turków i innych muzułmanów mieszkających w Unii Europejskiej, by płodzili po pięcioro dzieci. Na paryskim lotnisku udaremniono atak terrorystyczny.

Erdogan każe płodzić dzieci (Turcja)

Recep Erdogan (63 l.) znów każe Turkom płodzić dzieci! Prezydent Turcji podczas przemówienia w mieście Eskisehir odniósł się do dyskryminacji, jakiej ofiarą padają jego zdaniem Turcy oraz inni muzułmanie mieszkający w Unii Europejskiej. Erdogan stwierdził, że najlepszą odpowiedzią na te szykany będzie płodzenie jak największej ilości dzieci przez muzułmańskich imigrantów. Wcześniej prezydent wsławił się apelem do rodaczek, by każda urodziła co najmniej troje potomków, lecz teraz okazuje się, że w przypadku imigrantów to nie wystarcza – według Erdogana oni powinni ich mieć po pięcioro.

ZOBACZ TEŻ: Turcja wspiera terroryzm? Oskarżenia niemieckiego wywiadu

Terror w Paryżu (Francja)

O włos od kolejnego krwawego zamachu w Europie! Na szczęście terrorystę zastrzelono, zanim zdążył kogoś zabić. Do incydentu doszło w sobotę rano na lotnisku Orly w Paryżu. Uzbrojony w wiatrówkę, z kanistrem pełnym paliwa w ręku Ziyed Ben Belgacem (39 l.) podszedł do żołnierzy pilnujących portu i przystawił lufę do głowy jednego z nich. Krzyczał, że jest gotów umierać za Allaha i wszyscy zginą. Żołnierze zachowali zimną krew i zastrzelili terrorystę. Wcześniej ten sam mężczyzna niegroźnie postrzelił policjantkę, która zatrzymała go do kontroli drogowej.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: