WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Golasy w opałach. Merkel znów urosło

Wydarzenia na świecie. Golasy w opałach. Merkel znów urosło

21.06.2017, godz. 12:21
Robert Lewandowski - dom Majorka
foto: materiały promocyjne

Znów wzrosło poparcie dla partii Angeli Merkel. CDU ma szanse na wygraną w we wrześniowych wyborach. Władze Majorki rozprawiają się z jurnymi golasami.

Angeli Merkel znów urosło (Niemcy)

Choć Angela Merkel (63 l.) bywa krytykowana za sprowadzenie do Europy uchodźców, nic nie jest w stanie zagrozić szansom jej partii w zbliżających się wyborach parlamentarnych w Niemczech. Wczoraj  „Frankfurter Allgemeine Zeitung” podał wyniki najnowszych sondaży. Przewaga Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) nad Socjaldemokratyczną Partią Niemiec (SPD) Martina Schulza (62 l.) wzrosła o 16 punktów procentowych. W tym momencie na CDU i CSU oddałoby swój głos 40 proc. wyborców, a na ugrupowanie byłego Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego zaledwie 24 proc. Wybory do Bundestagu odbędą się we wrześniu.

ZOBACZ TEŻ: Forbes opublikował listę najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Jest jedna Polka!

Golasy w opałach (Hiszpania)

Władze Majorki mają dość jurnych golasów! Mieszkańcy kilku popularnych kurortów pisali skargę za skargą na turystów, którzy biegają nago po miastach i uprawiają seks w miejscach publicznych. Do tego puszczają muzykę po nocy i rzucają niedopałki gdzie popadnie, nie stroniąc też od nadmiaru trunków. Po tym, jak sfilmowano dwie Brytyjki spacerujące nago po ulicy w Magaluf, wprowadzono 109 nowych praw przeciw gorszycielom. Za seks w miejscu publicznym zapłacą 3 tysiące euro! Inne wyskoki imprezowiczów też będą surowo karane grzywnami.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: