WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Kim Dzong Un zjada LWIE PENISY! Katastrofa kolejowa w Indiach, sto ofiar

Wydarzenia na świecie. Kim Dzong Un zjada LWIE PENISY! Katastrofa kolejowa w Indiach, sto ofiar

20.11.2016, godz. 12:21
kim dzong un
foto: Eastnews

Na północy Indii doszlo do wielkiej katastrofy kolejowej. Były współpracownik Kim Dzong Una opowiada o szokujących zwyczajach seksualnych tyrana.

Kim zjada lwie penisy (Korea Północna)

Były nadworny lekarz Kim Dzong Una (32 l.) ujawnia szokujące zwyczaje dyktatora! Kim Hyeong-soo, który uciekł z Korei Północnej kilka lat temu, udzielił wywiadu magazynowi Daily Star. Opowiedział o obsesji tyrana na punkcie seksu i długowieczności. Kim poza żoną ma podobno całe zastępy oficjalnych kochanek gotowych na każde jego skinienie. Wierzy, że częste orgie zapewnią mu długowieczność. Nie jest jednak pewien swojej męskości i każe sprowadzać z najrozmaitszych zakątków świata afrodyzjaki. Jednym z ulubionych specjałów Kima, mających zapewnić mu wigor, są… narządy rozrodcze lwów! Szalony dyktator zajada się nimi, a potem biegnie do swych komnat, gdzie już czeka na niego harem piękności.

ZOBACZ TEŻ: Kim Dzong Un jest NAJSEKSOWNIEJSZYM mężczyzną na Ziemi?

Katastrofa w Indiach (Indie)

Wielka katastrofa kolejowa w Indiach! W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego na północy kraju, w pobliżu miejscowości Pukhrayan, wykoleił się zatłoczony pociąg pasażerski. Z torów wypadło aż czternaście wagonów. Do tragedii doszło, gdy większość pasażerów spała. Początkowo mówiono o ponad 60-ciu ofiarach śmiertelnych, teraz wiadomo już, że jest ich ponad sto, a bilans ten może wzrosnąć. Obrażenia odniosło około 150 osób. Nieznana jest jeszcze przyczyna tragedii.  Z powodu przestarzałej infrastruktury kolejowej w Indiach często dochodzi do takich wypadków. W 1981 roku, w największej katastrofie pociągu w dziejach kraju zginęło 800 osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: