WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Księżna Kate w ciąży? Sędzia przeprasza Trumpa

Wydarzenia na świecie. Księżna Kate w ciąży? Sędzia przeprasza Trumpa

15.07.2016, godz. 12:18
Księżna Kate piękniejsza od dziewczyn Bonda?
foto: AP

Czyżby księżna Kate spodziewała się już trzeciego dziecka?! Przez prasę przetacza się lawina plotek. Sędzia Sądu Najwyższego, która nie opanowała przedwyborczych nerwów i otwarcie skrytykowała Donalda Trumpa, przeprasza.

Księżna Kate znowu w ciąży? (Wielka Brytania)

Czyżby księżna Kate (34 l.) spodziewała się już trzeciego dziecka?! Przez brytyjską prasę znów przetacza się lawina plotek na ten temat. Magazyn Life &Style twierdzi, że według relacji osób zbliżonych do dworu królewskiego kolejne dziecko Kate przyjdzie na świat mniej więcej w Boże Narodzenie. Księżna i jej mąż książę William (34 l.) mają już dwójkę dzieci. George (3 l.) przyszedł na świat w 2013 roku, a 22 lipca będzie obchodził urodziny. Jego siostra księżniczka Charlotte ma niewiele ponad rok. Urodziła się w maju 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ: Znamy sekret boskich włosów księżnej Kate!

Sędzia przeprasza, bo krytykowała Trumpa (Stany Zjednoczone)

Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, która nie opanowała przedwyborczych nerwów i otwarcie skrytykowała w mediach Donalda Trumpa (70 l.), teraz przeprasza za swoje zachowanie. Wcześniej, między innymi w wywiadzie dla CNN, Ruth Bader Ginsburg (83 l.) stwierdziła: „Trump jest megalomanem, mówi co mu ślina na język przyniesie. Nie ujawnianie zeznań podatkowych nie powinno było ujść  u na sucho”. Po serii komentarzy krytykujących sędzię za politykowanie, Ginsburg się pokajała. „Moje niedawno uwagi były nierozważne i żałuję, że je wygłosiłam” - powiedziała.

Źródło: TVN 24
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: