WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Mordował kuszą w Toronto! Wpadka Trumpa. Znów zamach w Turcji

Wydarzenia na świecie. Mordował kuszą w Toronto! Wpadka Trumpa. Znów zamach w Turcji

26.08.2016, godz. 12:37
DONALD TRUMP O BARACKU OBAMIE - TO INA ZAŁOŻYŁ ISIS.
foto: AP

Trzy osoby zastrzelone z kuszy w Toronto. Donald Trump oskarżony o masowe kupowanie własnej książki z wyborczych funduszy. Kolejny zamach w Turcji, 11 osób nie żyje.

Zabijał kuszą (Kanada)

Tajemnicza seria morderstw w centrum Toronto! Po ulicach krążył szaleniec z kuszą i strzelał do ludzi. Wiadomo, że zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta, a dwie zostały ciężko ranne. Policja zatrzymała w tej sprawie 35-letniego mężczyznę, w znajdującym się w pobliżu budynku znaleziono też kuszę oraz podejrzany pakunek, ale nie wiadomo jeszcze, co on zawierał. Policja nie ujawniła jeszcze szczegółów tej sprawy.

Wpadka Trumpa (Stany Zjednoczone)

Kolejna afera z Donaldem Trumpem (70 l.) w roli głownej! Kandydat na prezydenta USA w zeszłym roku z dumną miną promował swoją książkę „Crippled America”. Teraz „The Daily Beast” oskarża go, że… sam wykupił tysiące egzemplarzy, by móc się pochwalić dobrymi wynikami sprzedaży! Mało tego, 55 tysięcy dolarów przeznaczonych na ten cel miało pochodzić z funduszy na kampanię wyborczą. Przedstawiciele Trumpa tłumaczą, że choć książki zostały kupione, to w celu rozdawania ich podczas wieców.

ZOBACZ TEŻ: Nowy imigracyjny plan Donalda Trumpa: Deportować tak, jak Obama... tylko z większą energią

Zamach w Turcji

Kolejny zamach bombowy w Turcji. Tym razem terroryści uderzyli w Cizre na południowym wschodzie kraju. Przed komendą policji eksplodował tam samochód pułapka. Zginęło 11 osób, a 78 zostało rannych. Jeszcze nie wiadomo, kto stoi za zamachem, może to być zarówno jakaś organizacja kurdyjska, jak i Państwo Islamskie.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: