WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Nobel dla Trumpa? Premier grała w Pokemony. Zamach na granicy.

Wydarzenia na świecie. Nobel dla Trumpa? Premier grała w Pokemony. Zamach na granicy.

06.10.2016, godz. 11:57
Pokemon GO to narzędzie służb specjalnych
foto: SHUTTERSTOCK

Premier Norwegii przyłapana na grze w Pokemony podczas obrad. Donald Trump zgloszony do Pokojowej Nagrody Nobla. Zamach na granicy Turcji z Syrią.

Wpadka premier (Norwegia)

Ups! Pani premier Norwegii zaliczyła wpadkę. Podczas debaty w parlamencie sfotografowano
Ernę Solberg (55 l.), która zamiast przysłuchiwać się przemowom na temat losów kraju… łapała Pokemony. Zdjęcie Solberg wpatrzonej w telefon ze skaczącymi potworami obiegło internet. Jedni są oburzeni zachowaniem pani premier, inni tylko uśmiechają się pobłażliwie, wiedząc, jaką siłę  przyciągania mają Pokemony.

ZOBACZ TEŻ: Trumpogąsienica! Owad z Peru wygląda jak Donald Trump

Nobel dla Trumpa? (Szwecja)

Już dziś poznamy laureata tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla. Wśród zgłoszeń kandydatów jest wiele niespodzianek. O nagrodę ubiega się między innymi Donald Trump (70 l.). Inne kandydatury to między innymi Angela Merkel (62 l.) i mieszkańcy Grecji, którzy pomagali tłumom uchodźców przybijających w łódkach do jej brzegu. Duże szanse na nagrodę ma podobno Edward Snowden (33 l.).

Zamach na granicy (Turcja, Syria)

Zamach terrorystyczny na granicy turecko-syryjskiej w miejscowości Atme. W eksplozji bomby zginęło 25 syryjskich rebeliantów popieranych przez rząd w Ankarze i walczących z dżihadystami z Państwa Islamskiego oraz z organizacjami kurdyjskimi. Do wybuchu doszło podczas zmiany warty. Nikt jeszcze nie przyznał się do zorganizowania zamachu.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: