WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Piramidy na Antarktydzie! 15-latek błogosławiony? Trump odpuścił Clinton

Wydarzenia na świecie. Piramidy na Antarktydzie! 15-latek błogosławiony? Trump odpuścił Clinton

23.11.2016, godz. 12:59
Piramida Cheopsa
foto: EAST NEWS

Na Antarktydzie stoją trzy piramidy po zaginionej cywilizacji? Nie będzie nowego śledztwa w sprawie mejli Hillary Clinton. 15-letni geniusz komputerowy może zostać beatyfikowany.

Trump odpuścił Clinton (Stany Zjednoczone)

A jednak nie będzie nowego śledztwa w sprawie mejli Hillary Clinton (69 l.)! Chociaż Donald Trump (70 l.) zapowiadał to w kampanii wyborczej, teraz całkowicie się z tego pomysłu wycofał. Jak ogłosiła Kellyanne Conway (49 l.), szefowa kampanii Trumpa, prezydent elekt nie będzie ścigał niedawnej rywalki, bo „chce jej pomóc dojść do siebie”, a poza tym wielu Amerykanów i tak nie uważa jej już za uczciwą osobę. Tuż przed wyborami prezydenckimi FBI  wznowiło śledztwo w sprawie przechowywania przez Clinton służbowych mejli na prywatnym serwerze, w ostatniej chwili zdecydowano jednak o nie stawianiu jej zarzutów.

ZOBACZ TEŻ: Konstruktorzy chcą PIRAMIDY w Pysznicy

Piramidy na Antarktydzie

Coś takiego! Na Antarktydzie przy pomocy Google Earth internauci znaleźli trzy piramidy. Dwie z nich stoją kilkanaście kilometrów od brzegu, trzecia bliżej wybrzeża. Są to góry, które mają dokładnie taki kształt, jak słynne egipskie piramidy. Informacje o odkryciu opublikowano na Youtube. Jak pisze „Daily Star”, może to zostać potraktowane jako dowód na to, że na biegunie południowym istniała przed tysiącami lat zaginiona cywilizacja.

15-letni geniusz błogosławionym? (Włochy)

Czyżby świat zyskał niebawem nowego patrona internetu w osobie błogosławionego 15-latka? Chodzi o zmarłego 10 lat temu Carlo Acutisa (+15 l.). W Mediolanie zakończył się diecezjalny etap jego procesu beatyfikacyjnego. Chłopak był uznawany za geniusza komputerowego.Pasję informatyczną łączył z działalnością charytatywną, udzielał się między innymi jako wolontariusz w jadłodajniach dla biednych. Zmarł na białaczkę. Obecnie patronem internetu jest św. Izydor, ale  według prefekta watykańskiego Sekretariatu ds. Komunikacji Stolicy Apostolskiej 15-latek może zająć jego miejsce.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: