WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Polacy zabici w Donbasie? E.T. na Marsie! Kara za żart na lotnisku

Wydarzenia na świecie. Polacy zabici w Donbasie? E.T. na Marsie! Kara za żart na lotnisku

13.10.2016, godz. 12:41
mumia E.T.
mumia E.T. foto: EAST NEWS

Prorosyjscy rebelianci twierdzą, że zabili Polaków. Na zdjęciach Marsa wypatrzono E.T. Rosjanka ukarana za żarty na lotnisku.

Zabili Polaków? (Ukraina)

Prorosyjscy rebelianci z Obwodu Donieckiego twierdzą, że zabili Polaków, którzy walczyli po stronie ukraińskich sił rządowych! Za pośrednictwem Donieckiej Agencji Informacyjnej ogłosił to Eduard Basurin, jeden z dowódców. Jak stwierdził, w rejonie Kominternowo-Leninskoje zabitych zostało kilkunastu „zagranicznych najemników Kijowa” i są wśród nich Gruzini oraz Polacy. Na razie brak potwierdzenia tych informacji.

ZOBACZ TEŻ: Oto MUMIA E.T.! Szokujące odkrycie w Turcji

E.T. na Marsie

E.T. w końcu wrócił do domu! Jak się okazało, mieszka na Marsie. Tak przynajmniej dowodzą argentyńscy ufolodzy, badający zdjęcia powierzchni Marsa przysłane przez łazik Curiosity. Na jednej z fotografii widać kształt przypominający zdaniem ufologów filmowego kosmitę. Na zdjęciach Marsa póki co dopatrzono się m.in. Elvisa Presleya, pączka z dziurką i piramid.

Kara za żart (Białoruś)

Lepiej teraz uważać, co się mówi na lotnisku! Zwłaszcza na Białorusi. Sąd wlepił tam tysiąc euro grzywny pewnej Rosjance, która w porcie lotniczym w Mińsku podczas kontroli osobistej żartowała, mówiąc pracownikom, że ma w torebce trotyl. Oni nie uznali tego za śmieszne i pechowa Marija Rymar wnet trafiła do aresztu. Rosjanka zapowiada apelację.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: