WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Polak wiózł bombę w Niemczech? Masakra w Syrii

Wydarzenia na świecie. Polak wiózł bombę w Niemczech? Masakra w Syrii

30.09.2016, godz. 12:22
Syria
foto: EAST NEWS

Niemiecka policja zatrzymała auto na śląskich numerach. W pojeździe znaleziono broń i materiały do budowy bomby. Liczba cywilnych ofiar rosyjskich bombardowań w Syrii wynosi już niemal cztery tysiące.

Polak z bombą? (Niemcy)

Czyżby Polak pomagał w zorganizowaniu niedoszłego zamachu bombowego?! A może nieświadomie wiózł materiały do konstrukcji bomb? To ustala niemiecka policja, która w nocy z czwartku na piątek zatrzymała w Kiefersfelden auto na śląskich numerach. W pojeździe znaleziono broń i materiały do budowy bomby. Poza Polakiem autem jechało trzech Afgańczyków, którzy na teren Niemiec dostali się nielegalnie. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani.

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa zacznie się w Syrii

Masakra w Syrii

Liczba cywilnych ofiar rosyjskich bombardowań w Syrii wynosi już niemal cztery tysiące! Tak wynika z danych opublikowanych przez Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka. W bombardowaniach zginęło jednak także 2,7 tys. dżihadystów z Państwa Islamskiego. Wszystkich ofiar nalotów jest już 9,3 tys. Rosja zaczęła operację wojskową w Syrii 30 września. Działa w porozumieniu z reżimem prezydenta Baszara al-Assada. Po ostatnich bombardowaniach w Aleppo ONZ oskarżyła Rosję o zbrodnie wojenne w Syrii.

Źródło: Audi
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: