WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Pufa zabiła Leonardo! Wybuchowe selfie. Operacja złotej rybki

Wydarzenia na świecie. Pufa zabiła Leonardo! Wybuchowe selfie. Operacja złotej rybki

16.09.2016, godz. 12:12
złota rybka, ryba
foto: EAST NEWS

Szokujący wypadek w amerykańskim przedszkolu. Złota rybka, która połknęła kamień, została ocalona. Grupa syryjskich rebeliantów zabita przez selfie.

Wielka pufa zabiła Leonardo

Nieprawdopodobny wypadek w amerykańskim żłobku! W stanie Utah opiekunka zgromadziła dzieci w jednej z sal i postanowiła poczytać im książeczkę. Ale jeden z chłopców, Leonardo Sanchez (+2 l.), zamiast siedzieć z kolegami, wczołgał się pod wielką, czerwoną pufę. Pech chciał, że nauczycielka przeoczyła ten fakt, usiadła właśnie na owej pufie i zaczęła czytać bajkę. Przygnieciony meblem Leonardo dusił się przez kwadrans. Nim zorientowano się w sytuacji, już nie żył. Policja prowadzi śledztwo w sprawie tego wypadku i sprawdza nagrania z monitoringu żłobka.

ZOBACZ TEŻ: ŚMIERTELNE SELFIE. Zrobili sobie zdjęcie i ZGINĘLI! [GALERIA]

Bombowe selfie

To najstraszniejsze selfie świata! Grupa syryjskich rebeliantów walczących przeciw siłom rządowym postanowiła zrobić sobie selfie. Jeden z mężczyzn chwycił telefon i po chwili wojownicy w pełnym rynsztunku z dumnymi minami pozowali do zdjęcia. Jeden pstryk i… wielki wybuch! Niefortunny fotograf zapomniał, że telefon podłączony jest do ładunku wybuchowego i z powodu selfie wysadził w powietrze siebie i kolegów... Brak informacji o tym, czy któryś z rebeliantów przeżył.

Operacja rybki

Niezwykłe ocalenie złotej rybki w Australii! Pechowe stworzenie z Brisbane połknęło kamyk w  akwarium. Choć mały, wobec niewielkiego stworzenia zdał się on wielkim głazem. Na szczęście właściciel rybki nie spisał jej na straty, lecz popędził do weterynarza i wydał 500 dolarów na operację wyjęcia kamyka, choć zwierzak kosztował go jedyne 12 dolarów. Dzięki hojności Australijczyka rybka jest zdrowa jak na rybkę przystało!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: