WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Skarpeta z kosmosu siała terror w Teksasie! Liczą głosy w USA. Banknoty z łojem

Wydarzenia na świecie. Skarpeta z kosmosu siała terror w Teksasie! Liczą głosy w USA. Banknoty z łojem

01.12.2016, godz. 11:51
skarpety
foto: EAST NEWS

W części stanów USA trwa ręczne liczenie głosów z obawy przed atakami hakerów. Pięciofuntówki porkyte łojem wywołały protesty. Nad Houston pojawiła się budząca grozę skarpeta UFO!

UFO skarpeta (Stany Zjednoczone)

Świetlista skarpeta z kosmosu siała terror w Teksasie! Nad Houston zaobserwowano nieznany dotychczas ufologom przejaw obcej cywilizacji. Na tle błękitnego nieba pojawił się początkowo bezkształtny, biały i lśniący twór. Zawisnął nad przejętym zgrozą miastem i zaczął samoczynnie zmieniać swą postać. W końcu przemienił się w coś, co wyglądało kubek w kubek jak biała skarpeta. Zaszokowanym świadkom udało się na szczęście nagrać podniebne ewolucje kosmicznej skarpetki, zanim znikła za horyzontem. Czy kiedykolwiek uda nam się dowiedzieć, skąd przyleciała i dokąd zmierzała?!

ZOBACZ TEŻ: Ufoludki istnieją i współpracują z rządem USA

Liczą głosy (Stany Zjednoczone)

Wybory prezydenckie w USA odbyły się 8 listopada, a wciąż nie brak wątpliwości w kwestii zaskakującego zwycięstwa Donalda Trumpa (70 l.). Doszło do tego, że już trzeci stan ręcznie liczy oddane wtedy głosy. Najpierw zrobiły to Wisconsin i Pensylwanii, teraz przyszła pora na Michigan na wniosek Partii Zielonych. Chodzi o to, czy wyników nie zmanipulowali hakerzy. Akcja rozszerzy się niebawem także na część Nevady, choć tam wygrała Hillary Clinton (69 l.).

Banknoty z łojem (Wielka Brytania)

Afera finansowa w Wielkiej Brytanii! Chodzi o… łój. Okazało się, że pięciofuntowy banknot, który wprowadzono do obiegu parę miesięcy temu, jest fabrycznie pokryty tłuszczem zwierzęcym. Chodzi o to, by zapewnić mu większą trwałość. Sytuacja ta wywołała protesty części wegetarian i wegan, nie używających produktów, których produkcja wiąże się z cierpieniem zwierząt. Pod petycją o wycofanie banknotów podpisało się 100 tysięcy osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: