WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Theresa May to JASZCZUR Z KOSMOSU! Trump dostał nominację

Wydarzenia na świecie. Theresa May to JASZCZUR Z KOSMOSU! Trump dostał nominację

20.07.2016, godz. 12:01
Jaszczurka
Jaszczurka foto: EAST NEWS

Theresa May, świeżo upieczona brytyjska pani premier, tak naprawdę jest jaszczurem z kosmosu. Tymczasem Donald Trump otrzymał prezydencką nominację.

Premier z kosmosu (Wielka Brytania)

Groza i niedowierzanie! Theresa May (60 l.), świeżo upieczona brytyjska pani premier, tak naprawdę jest jaszczurem z kosmosu. O tej wstrząsającej plotce, z silą huraganu zdobywającej najdalsze zakątki internetu, pisze „Daily Star”. Internauci tropiący dziejowe spiski wypatrzyli u May mimikę i gesty typowe dla Reptilian. Według spiskowej teorii dziejów są to źli kosmici, którzy przyjmują ludzką postać i dobierają się do najważniejszych stanowisk na Ziemi, by przejąć władzę nad nasza planetą. Ratuj się kto może!

ZOBACZ TEŻ: UFO porwało ją na seks

Oficjalnie Trump (Stany Zjednoczone)

Donald Trump (70 l.) oficjalnie otrzymał nominację kandydata na prezydenta USA. Stało się to w nocy z wtorku na środę czasu polskiego podczas konwencji Partii Republikańskiej w Cleveland. Według najnowszych sondaży Hillary Clinton (69 l.) ma 7-procentową przewagę nad miliarderem. Byłą pierwszą damę popiera 43 proc. wyborców, a Trumpa 36 proc. Jednak w zeszłym tygodniu przewaga Clinton nad republikaninem była 15-procentowa. Tymczasem 12 proc. wyborców wciąż nie zdecydowało się na poparcie któregoś z dwojga kandydatów, wszystko więc jeszcze może się zdarzyć.

Źródło: Agencja TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: