WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Trump tłumaczy się po skandalu. Mumia kosmitów w Peru?!

Wydarzenia na świecie. Trump tłumaczy się po skandalu. Mumia kosmitów w Peru?!

13.07.2017, godz. 11:27
Kosmici odwiedzą Polskę
foto: SHUTTERSTOCK

Trump twierdzi, że nic nie wiedział o spotkaniu swojego syna z rosyjską adwokat. Dziennikarz pokazał mumię kosmity znalezioną w Peru.

Trump się tłumaczy (USA)

- Nic nie wiedziałem o spotkaniach syna z Rosjanami, o wszystkim dowiedziałem się teraz - twierdzi Donald Trump (71 l.). Tłumaczy się w  ten sposób z mejli, jakie Donald Junior (40 l.) pokazał na Twitterze. Wynika z nich, że w czasie kampanii przyjął propozycję pomocy w wygraniu wyborów prezydenckich od rzekomych wysłanników rządu Rosji i spotkał się w tej sprawie z rosyjską prawniczką. Miała mu przekazać materiały kompromitujące Hillary Clinton (70 l.). Jak twierdzi Junior, ostatecznie do przekazania istotnych informacji nie doszło.

ZOBACZ TEŻ: Koniec Świata! W RPA znaleźli kosmitę!

Szok! Mumia kosmity (Peru)

Czyżby z Peru nadeszła odpowiedź na pytanie o istnienie życia pozaziemskiego?! Jak twierdzi dziennikarz śledczy Jaime Maussan, na tamtejszym płaskowyżu Nazca znalazł mumię istoty jako żywo przypominającej kosmitów – takich, jakich znamy z filmów, z wielkimi głowami i charakterystycznymi dużymi oczami. Humanoid ma też trzy palce u rąk. Płaskowyż słynie z gigantycznych rysunków, oficjalnie stworzonych przez Indian około 1500 lat temu, a zdaniem ufologów – przez istoty pozaziemskie. Film pokazujący mumię krąży po internecie i wywołuje coraz większą sensację.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: