WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Tureckie czołgi w Syrii. Rekiny w Anglii. Zabił syna przez egzamin

Wydarzenia na świecie. Tureckie czołgi w Syrii. Rekiny w Anglii. Zabił syna przez egzamin

24.08.2016, godz. 12:42
Rekiny atakują Europę
foto: EAST NEWS

Turcja zaczęła operacją lądową w Syrii. W Europie znów pojawiły się rekiny. Japończyk zabił syna, bo ten oblal egzamin.

Czołgi w Syrii (Turcja, Syria)

Tureckie czołgi w Syrii! Prezydent Recep Erdogan (62 l.) ogłosił, że rozpoczyna operację lądową „Tarcza Eufratu”, mającą na celu zniszczenie przygranicznych baz Państwa Islamskiego i odbicie z jego rąk miasta Dżarabulus. Z Turcją współpracuje międzynarodowa koalicja pod wodzą USA. Amerykanie wspierają ataki na ISIS z powietrza. W zeszły weekend islamiści przeprowadzili w Turcji krwawy zamach na wesele niedaleko granicy z Syrią, zabijając 51 osób.

ZOBACZ TEŻ: GROZA! Rekiny atakują Europę

Rekiny w Anglii (Wielka Brytania)

O nie! Rekiny na dobre zadomowiły się w Europie. Rok temu w Wielkiej Brytanii zaobserwowano pierwsze bestie o płetwach groźnie wystających z morza. Zdawało się, że to początek inwazji, lecz na szczęście rekiny przezimowały z dala od naszego kontynentu. Niestety, teraz znów wystraszyły plażowiczów w Devon. Ludzie boją się wchodzić do wody, a naukowcy tłumaczą pojawienie się rekinów ociepleniem klimatu.


Zabił przez test (Japonia)

Nie zdał klasówki, zginął od noża! Policjanci z japońskiego miasta Nagoya aresztowali 48-latka, który zabił własnego 12-letniego syna za to, że oblał egzamin. Kengo Satake (48 l.) wściekł się, gdy okazało się, że 12-latek nie dostanie się przez to do prestiżowego prywatnego gimnazjum. Między ojcem i synem wybuchła krwawo zakończona awantura. Dziecko zmarło w szpitalu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: