WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Zamach w Egipcie. Gołąb przemytnik. Przytul kota i zarób. FBI bada zięcia Trumpa

Wydarzenia na świecie. Zamach w Egipcie. Gołąb przemytnik. Przytul kota i zarób. FBI bada zięcia Trumpa

26.05.2017, godz. 13:02
kotki, NYPD, Nicole Piridis,  ASPCA
kotki, NYPD, Nicole Piridis,  ASPCA foto: iNTERNET

Zamach na chrześcijan w Egipcie, 24 osoby nie żyją. Gołąb przemytnik wpadł w Kuwejcie. Praca dla miłośników kotów. Zwrot w sprawie kontaktów Trumpa z Rosją.

Zamach na Koptów (Egipt)

Kolejny zamach na chrześcijan w Egipcie! Terroryści ostrzelali autobus pełen Koptów, czyli egipskich chrześcijan, wczoraj w prowincji Al-Minja w środkowej części kraju. Zabili 24 osoby, a 25 ranili. To prawdopodobnie kolejny atak Państwa Islamskiego, którzy chcą zniszczyć chrześcijańską mniejszość w Egipcie. Do poprzednich zamachów na Koptów w Egipcie doszło podczas uroczystości Niedzieli Palmowej. W dwóch eksplozjach przy kościołach zginęło wtedy 27 osób, a 81 zostało rannych.

ZOBACZ TEŻ: Islamski duchowny zakazał KOTÓW w internecie!

Gołąb przemytnikiem (Kuwejt)

Oj, ty gołębiu! W co ty się wpakowałeś?! Lekkomyślne ptaszysko z Bliskiego Wschodu wpadło w  złe towarzystwo i dało się namówić na przemyt narkotyków. Dilerzy przytroczyli do skrzydełek gołębia woreczek z niemal 200 tabletkami ecstasy. Objuczona ptaszyna wpadła na granicy Kuwejtu z Irakiem, gdy skrzydlatego kuriera przyuważyli celnicy i została aresztowana. Teraz jak niepyszna siedzi w kuwejckim więzieniu. A mówi się przecież „wolny jak ptak”!

FBI bada zięcia (Stany Zjednoczone)

Kolejny zaskakujący zwrot w tak zwanej Russiagate! FBI, które bada kontakty sztabu wyborczego Donalda Trumpa (1 l.) z Rosjanami, objęła śledztwem zięcia prezydenta. Jared Kushner (36 l.) to mąż Ivanki Trump (36 l.), córki Trumpa uznawanej za szarą eminencję w Białym Domu. Pełni funkcję doradcy prezydenta. Jak twierdzi „Washington Post”, służby są zainteresowane spotkaniami zięcia Trumpa z rosyjskim ambasadorem Siergiejem Kislakiem oraz pewnym rosyjskim bankierem, lecz Kushner ma być świadkiem w śledztwie, a nie podejrzanym o łamanie prawa.

Utul i zarób (Irlandia)

Dla wielbicieli kotów to wymarzona oferta! Klinika weterynaryjna „Just Cats” w Dublinie ogłosiła nabór na stanowisko… przytulacza kotów. Do obowiązków pracownika ma należeć umiejętne przytulanie, głaskanie i drapanie kotów, które są leczone w klinice. Roczne zarobki przytulacza mają wynosić do 25 tysięcy funtów, czyli około 120 tysięcy złotych rocznie. Wymagania? Spokojny charakter, ciche usposobienie i łagodny głos.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: