WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Zuckerberg PREZYDENTEM? Yeti został biegaczem. Trzęsienie ziemi w Chorwacji

Wydarzenia na świecie. Zuckerberg PREZYDENTEM? Yeti został biegaczem. Trzęsienie ziemi w Chorwacji

10.08.2017, godz. 12:22
yeti
foto: EAST NEWS

Mark Zuckerberg chce być nowym prezydentem USA. Yeti zaczął uprawiać jogging. W Chorwacji zatrzęsła się ziemia.

Zuckerberg na prezydenta? (Stany Zjednoczone)

Najpierw przejął władzę nad światem wirtualnym, a teraz ma chrapkę na ten realny!  Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują na to, że Mark Zuckerberg (33 l.) zamierza wystartować w następnych wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Założyciel Facebooku zatrudnił już najlepszych specjalistów do spraw prowadzenia kampanii wyborczej. Komentatorzy zwracają też uwagę na ostatnie podróże i wystąpienia Zuckerberga, które miały miejsce w stanach, gdzie poparcie obywateli jest najbardziej istotne w walce o Biały Dom. Następne wybory w USA odbędą się w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: Yeti pod Newcastle

Yeti biegaczem (Stany Zjednoczone)

Tłuściutki yeti nareszcie wziął się za siebie! Pokryty futrem gigant został przyłapany przez przypadkowych biegaczy przy polnej drodze w ostępach Karoliny Północnej, gdy uprawiał jogging. Przerażeni sportowcy w pewnym momencie zauważyli, że wraz z nimi w zaroślach pomyka sapiący włochacz. „Miał czarną twarz i zmierzwione futro dookoła niej, cała postać była pokryta włosiem” - relacjonują biegacze serwisowi Bigfoot 911. Powodzenia, yeti!

Trzęsienie ziemi (Chorwacja)

O zgrozo! W tak lubianej przez Polaków Chorwacji zatrzęsła się ziemia. Choć wśród turystów wybuchła panika, a część ludzi spędziła noc na ulicy i w autach, to na szczęście nikomu nic się nie stało, a straty są niewielkie – doszło tylko do małych uszkodzeń kilku budynków. Wstrząsy miały siłę od 2,5 do 3,9 stopnia w skali Richtera. Pojawiły się na brzegu Adriatyku w okolicach Rijeki, a także w rejonie cieśniny Kvarner.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: