WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wykopią z grobu Salvadora Dali! Szokująca ekshumacja wielkiego malarza przez TAROCISTKĘ

Wykopią z grobu Salvadora Dali! Szokująca ekshumacja wielkiego malarza przez TAROCISTKĘ

28.06.2017, godz. 12:27
Tauromachia walka byków. Salvadore Dali
Tauromachia walka byków. Salvadore Dali foto: se.pl

Szok i niedowierzanie! Jeden z największych malarzy wszech czasów zostanie nakazem sądu ekshumowany. Wszystko przez upartą tarocistkę, która podaje się za córkę Salvadora Dali (+85 l.).

Miękkie zegary, płonące żyrafy… Nawet ten, kto nie fascynuje się sztuką, kojarzy obrazy Salvadora Dali. Dotychczas zdawało się, że nikt nie miał szans odziedziczyć po katalońskim malarzu jego talentu, bo oficjalnie artysta zmarł bezpotomnie w 1989 roku. Ale dwa lata temu niejaka Pilar Abel Martinez (61 l.), z zawodu tarocistka, podjęła w sądzie walkę o uznanie jej biologiczną córką Dalego.

ZOBACZ TEŻ: Sprawdź, czy jesteś ojcem swoich dzieci!

Matka kobiety tuż przed jej narodzinami pracowała u malarza jako gosposia. Podobno miała z Dalim tajny romans, którego owocem jest właśnie Pilar Abel Martinez. Sąd uznał, że zasadne jest sprawdzenie tych twierdzeń i nakazał ekshumację artysty, by przeprowadzić badania DNA! Czyżby szykowało się trzęsienie ziemi w świecie sztuki?!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: