WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat WZRUSZAJĄCE! Jej tata nie żyje, więc... Zobacz, kto poprowadził ją do ołtarza [ZDJĘCIE]

WZRUSZAJĄCE! Jej tata nie żyje, więc... Zobacz, kto poprowadził ją do ołtarza [ZDJĘCIE]

08.08.2016, godz. 11:44

Każda kobieta marzy o tym, by podczas ślubu do ołtarza zaprowadził ją ojciec. Niestety, w przypadku Jeni Stepien taka sytuacja była niemożliwa, gdyż jej tata został zamordowany 10 lat temu. Na swojej ceremonii towarzyszyła jej jednak jego cząstka - do ołtarza poprowadził ją mężczyzna, któremu przeszczepiono serce zmarłego rodzica.

Każda dziewczynka wyobraża sobie jak w dorosłości do ołtarza ślubnego, przy którym stoi wybranek serca, prowadzi ją najważniejszy mężczyzna w życiu - tata. Dla Jeni Stepien było to niemożliwe - jej ojciec został zamordowany 10 lat temu. Znalazła jednak sposób, by podczas tak ważnego dnia towarzyszyła jej chociaż jego cząstka. Podczas ceremonii ślubnej w miejscowości Swissvale w stanie Pensylwania do ołtarza zaprowadził ją Arthur "Tom" Thomas - mężczyzna, któremu przeszczepiono serce jej zmarłego taty. – W czasie gdy został zamordowany sam byłem bliski śmierci. Mogłem umrzeć w ciągu kilku dni, potrzebowałem serca. Nie wyobrażam sobie większego zaszczytu niż poprowadzenie do ołtarza córki człowieka, którego serce noszę. - powiedział Arthur, nie kryjąc wzruszenia. - Samo przytulenie go sprawiło, że znów poczułam, jakby tata był blisko - opowiadała siostra panny młodej, Michele Stepien. Jeni Stepien także nie kryła zachwytu: – Jestem niezwykle wdzięczna za to, że dzięki temu mój tata mógł być tu z nami nie tylko duchowo, ale też fizycznie. To było dla nas naprawdę wyjątkowe – stwierdziła.

Zobacz: Clint Eastwood poparł Trumpa

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: