WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Zabiła synka, żeby jechać na wakacje! 32-latka kłamała policji, że dziecko zaginęło

Zabiła synka, żeby jechać na wakacje! 32-latka kłamała policji, że dziecko zaginęło

31.05.2017, godz. 12:24
ZABIŁA DZIECIAKA, ŻEBY JECHAC NA URLOP.
foto: EAST NEWS

Matka zabiła 3-letniego synka, bo chciała pojechać na wakacje! Chiara Rojnic Pasic (32 l.) zgłosiła zaginięcie dziecka, ale prawda szybko wyszła na jaw.

Lała krokodyle łzy i rozpaczała za rzekomo zaginionym synkiem. Chiara Rojnic Pasic z chorwackiej wyspy Istria pobiegła na policję, by zgłosić, że Denis (+3 l.) gdzieś zniknął. Policjanci pozostali jednak podejrzliwi wobec zapewnień kobiety. Śledztwo szybko wykazało, że dziecko nie żyje. Ciało chłopca znaleziono wrzucone do rzeki. Okazało się, że matka zabiła go tylko dlatego, że chciała pojechać na wakacje do Macedonii, a dziecko jej w tym przeszkadzało.

ZOBACZ TEŻ: Matka wyrzuciła 6-miesięczną córeczkę przez okno, bo twierdziła, że wstąpił w nią diabeł

Kłamstwo miało sprowadzić śledztwo na fałszywe tory. Podobnie postąpiła trzy lata temu Katarzyna W. (27 l.) z Sosnowca, która sfingowała porwanie zabitej przez siebie córki Madzi (+6 mies.). W sprawie śmieci Denisa zatrzymano też 29-latka oraz 14-latkę, którzy prawdopodobnie pomagali kobiecie zatuszować zbrodnię. Ojciec dziecka siedzi w więzieniu za inne przestępstwa.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: