WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zagadkowa śmierć Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk!

Zagadkowa śmierć Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk!

15.06.2017, godz. 08:18
Henrietta Hoemke i Magdalena Żuk
foto: Facebook

29-letnia Henrietta Hömke zmarła na początku kwietnia w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk. Zagraniczne portale informują, że do śmierci młodej kobiety mogły przyczynić się zaawansowana anoreksja, kłopoty z pracą serca oraz załamanie nerwowe spowodowane rozstaniem z partnerem.

O kolejnej, zagadkowej śmierci w egipskim kurorcie poinformowało Radio ZET. Choć dziewczyna nie żyje od dwóch miesięcy, sprawa dopiero teraz przedostała się do mediów.

Według wstępnych ustaleń policji, przyczyną śmierci Henriette było osłabienie spowodowane anoreksją. Hömke miała w egipskim kurorcie uprawiać sport i zasłabnąć podczas jednego z treningów. Niemiecka gazeta "Bild" twierdzi, że ciało kobiety nie wytrzymało osłabienia, wysiłku fizycznego oraz zmiany klimatu. Zdaniem magazynu "OK!", do problemów 29-latki zaliczyć należy także depresję. Kluczowa jednak w tej sprawie wydaje się być informacja, że dziewczyna zmarła w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk.

Henriette Hoemke w 2006 r. była w związku z Ralfem Fährmannen, bramkarzem niemieckiego klubu piłkarskiego Schalke 04. W tym samym roku uzyskała tytuł Miss Saksonii. Rok później startowała w konkursie na miss Niemiec, ale nie dostała się do pierwszej dziesiątki.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: