WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zginęli bo ktoś zapomniał ZATANKOWAĆ samolot?! Szokujące ustalenia w sprawie KATASTROFY w Kolumbii

Zginęli bo ktoś zapomniał ZATANKOWAĆ samolot?! Szokujące ustalenia w sprawie KATASTROFY w Kolumbii

01.12.2016, godz. 15:58
Zginęli, bo zapomnieli zatankować samolot
Zginęli, bo zapomnieli zatankować samolot foto: AP

Szokujące ustalenia w sprawie katastrofy samolotu w Kolumbii! Ujawniono ostatnie słowa pilota, który rozmawiał z wieżą. - Ratunku, ratunku, nie mamy paliwa, nie działa elektryczność! - wołał kapitan Miguel Alejandro Quiroga Murakami (+36 l.).

71 ofiar, sześciu rannych walczących o życie lub zdrowie w szpitalach. Wśród nich ukochana drużyna piłkarska Brazylijczyków, z której ocalało tylko trzech sportowców. Jak doszło do tej tragedii? Pierwsze informacje mówiły o awarii elektryczności i złej pogodzie. Teraz wyciekły rozmowy pilota z wieżą. - Kompletny brak paliwa i elektryczności, pomóżcie nam, ratunku, podajcie współrzędne do lądowania, GPS nie działa! - wołał Quiroga. To były jego ostatnie słowa.

ZOBACZ TEŻ:  Szokująca relacja ocalałego członka załogi: Przeżyłem to piekło, bo skuliłem się na torbie

Jak to możliwe, że w maszynie zabrakło paliwa? Czyżby źle wyliczono jego potrzebną ilość, a może ktoś zapomniał o tankowaniu? Wyciekło podczas lotu? To ustali komisja ekspertów. Niestety wiele wskazuje na fatalny w skutkach błąd ludzki, który stał się przyczyną tragedii.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: