WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Złodzieje byli gwałceni bo włamali się do domu geja? Niekoniecznie...

Złodzieje byli gwałceni bo włamali się do domu geja? Niekoniecznie...

09.10.2016, godz. 13:35
Złodzieje
foto: thugify.com

54-letni Garfield i jego 36-letni kolega Kim najprawdopodobniej skończą ze swoją profesją, jaką było okradanie domów. Wszystko po tym, jak właścicielem jednego z domostw okazał się seryjny gwałciciel, gej. Tak brzmi wiadomość, która krąży po sieci, jest tylko jeden MAŁY szczegół... to może być zmyślona historia.

Pełna historia brzmi tak:
Garfield Morgan i Kim Gorton okradli dziesiątki domów w swoim życiu. Zawsze uchodziło im to płazem. Jednak w czasie ostatniej kradzieży sami wezwali policję. Okazało się bowiem, że wkradli się do nieodpowiedniego domu. Mieszkał tam Harry Harrington, zwany "The Wolfman". To seryjny gwałciciel, gej wyglądający w dodatku dość...potężnie. Harry postanowił ukarać włamywaczy, zamknął ich w domu i gwałcił przez kilka dni. Sąsiedzi dopiero po 5 dniach usłyszeli płacz i wołanie o pomoc, wezwali więc policję.

Historia zabawna i pouczająca, jednak jak donosi portal snoopes.com zmyślona. Całość ma być dziełem brytyjskiej gazety, która specjalizuje się w tego typu informacjach. Na swoim koncie mają mieć między innymi artykuły o tytułach jak "Osioł obrabował bank" i "Kosmici zmienili naszego syna w paluszek rybny"...
Zdjęcia podobno też są wiekowe i pokazują inne osoby niż w opisie. Jak sądzicie PRAWDA, czy FAŁSZ?

Źródło: Press Focus/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: