WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat ZMARŁA WHITNEY HOUSTON - umarła Houston, legendarna piosenkarka

ZMARŁA WHITNEY HOUSTON - umarła Houston, legendarna piosenkarka

12.02.2012, godz. 03:30
Whitney Houston
foto: EAST NEWS

W sobotę, 11.02.2012 o godzinie 21.55 czasu polskiego ZMARŁA WHITNEY HOUSTON (+48 l.), legendarna piosenkarka pop. Przyczyna śmierci nie jest znana. Tę informację podała w sobotę jej menedżerka, Kristen Foster. Zmarła Houston od wielu lat miała problemy z narkotykami i alkoholem.

Kiedy umarła Houston

Whitney Houston umarła w wieku 48 lat, 11 lutego 2012 roku. Jak podaje CNN, przyczyna jej śmierci nie została na razie podana. Tę hiobową wieść przekazała światu menedżerka gwiazdy, Kristen Foster.

Houston znana była jako piosenkarka, ale również jako aktorka. Najpopularniejsza jej rola to rola w filmie "Bodyguard" z Kevinem Costnerem. Houston zaśpiewała tam piosenkę "I will always love you", która jest uważana za jedną z najpiękniejszych ballad o miłości:

Muzyka z filmu "The Bodyguard" znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów wszystkich czasów.

Whitney Houston - rodzina i kariera

Whitney Houston jest córką piosenkarki, Cissy Houston. Urodziła się 9 sierpnia 1963 roku. W wieku dwudziestu lat została zauważona w Nowym Jorku przez łowcę talentów. Szybko wspięła się na sam szczyt. Jednak nie radziła sobie z karierą i sławą. Publicznie znana była z nadużywania alkoholu i narkotyków.

Prosimy o składanie kondolencji na czacie i w komentarzach:

autor: Łukasz Bigo zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: