WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zobacz niezwykłą kolekcję dziecięcych rysunków przeniesionych do rzeczywistości! [GALERIA]

Zobacz niezwykłą kolekcję dziecięcych rysunków przeniesionych do rzeczywistości! [GALERIA]

26.10.2016, godz. 13:39
06
foto: Instagram

Pewien 6-latek uwielbia rysować, a jego wyobraźnia nie zna granic. Potem jego urocze rysunki pojawiają się na Instagramie, opublikowane przez tatę kreatywnego malca. Ale to nie wszystko! Super-tata robi z nimi coś niezwykłego. Przenosi je do rzeczywistości! A efekty są naprawdę zachwycające.

Ten tata zasługuje na tytuł taty roku, albo chociaż super-taty, za to, co robi z rysunkami swojego 6-letniego syna! Na profilu instagramowym "thingsihavedrawn" można obejrzeć nie tylko oryginalne twory 6-letniego artysty, ale także rzeczywiste wersje rysunków! Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałyby dziecięce dzieła w realnym życiu? Ten tata podjął decyzję - przestał się zastanawiać i zwyczajnie przełożył rysunki na zdjęcia. Wystarczy program do obróbki zdjęć oraz odrobina dorosłej wyobraźni i powstają tak cudowne rzeczy! Profil zawiera opis: "nazywam się Dom i dołączyłem do społeczności na Instagramie, żeby pokazać wam jak wspaniale rysuję! (tata robi zdjęcia)". Te rysunki wywołają uśmiech nawet na najbardziej ponurej twarzy. Nie wierzycie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: