WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zorganizował swojej dziewczynie orgię, a potem zabił ją z zazdrości. Jej ciało wsadził do walizki [ZDJĘCIA]

Zorganizował swojej dziewczynie orgię, a potem zabił ją z zazdrości. Jej ciało wsadził do walizki [ZDJĘCIA]

11.10.2016, godz. 17:14

Joshua Matthew Palmer to mężczyzna, który zorganizował swojej dziewczynie, 21-letniej Shaunie Haynes, orgię seksualną z parą ludzi i przyglądał się ich zabawie, aż w końcu wyprosił dodatkowych gości i z zazdrości zamordował swoją ukochaną. Potem upchnął jej ciało do walizki i podrzucił na śmietnik.

Najwyraźniej Joshua Matthew Palmer uznał, że w jego życiu brakuje rozrywek, gdy postanowił zorganizować swojej ukochanej dziewczynie orgię. Znalazł więc kobietę, która zgodziła się na takie szaleństwo i przyprowadził ją do pokoju hotelowego w którym przebywała Shauna Haynes. To właśnie Chelsea Shea potem opowiedziała policji o wydarzeniach, jakie miały tam miejsce. W pokoju zastali również mężczyznę, który przybył tam w tym samym celu co Chelsea, a następnie cała trójka - para obcych ludzi i Shauna oddali się swojej rozrywce. Joshua nie brał jednak w niej udziału, tylko stał z boku i to oglądał. W pewnym momencie wyprosił gości, ale jego dziewczyna została w pokoju z nim. Późniejsze wydarzenia policjanci mogli odtworzyć z filmików, które znaleźli na telefonie Palmera. Na jednym z nagrań widać kompletnie nieprzytomną 21-latkę, a na kolejnym słychać, jak mężczyzna mówi: "Przepraszam, kocham cię i nie mogę patrzeć na to, jak uprawiasz seks z kimś innym. Boże, przepraszam". Ciało uduszonej 21-latki zostało znalezione w walizce w pobliskim koszu na śmieci. Palmer podrzucił je tam, a następnie zadzwonił na policję, by zgłosić zaginięcie swojej dziewczyny. Teraz za to morderstwo z zazdrości grozi mu nawet dożywocie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: