WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zrozpaczony partner zamordowanej Polki o zabójcy: Torturowałbym go w piwnicy przez 20 lat!

Zrozpaczony partner zamordowanej Polki o zabójcy: Torturowałbym go w piwnicy przez 20 lat!

23.09.2016, godz. 14:42
Zamordowana Polka
Zofia S. foto: FACEBOOK.COM

Partner Polki zamordowanej w High Wycombe żąda surowego wyroku dla zwyrodnialca, który ją zabił! - Więzienie to dla niego za mało, powinien być torturowany w piwnicy przez 20 lat, może wtedy zapłaciłby za to, co nam zrobił - mówi Kamil Sz. (22 l.)

-Synek nie rozumie tej sytuacji, wciąż cieszy się i biega – mówi zrozpaczony Kamil Sz. (22 l.), partner Zosi S. (+20 l.). - Chociaż tyle… Muszę być dla niego silny, on  jest teraz najważniejszy - dodaje. Wciąż nie może uwierzyć, że już nie zobaczy Zosi, swojej ukochanej i matki swojego synka Ksawiera (3 l.). Młoda Polka została zamordowana przez Ashana H. (28 l.), sąsiada i znajomego. Jej ciało znaleziono w poniedziałek w domu przy Dashwood Avenue. 28-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Czeka na wyrok za kratami, podobnie jak Usman A. (40 l.). Drugi z Pakistańczyków dostał zarzut pomagania w zbrodni.

ZOBACZ TEŻ: Kolejny ATAK na Polaka w Wielkiej Brytanii!

Ale według Kamila więzienie to za mało. - Mógłbym ich zamknąć w piwnicy, przywiązać do krzesła i torturować przez 20 lat a potem udusić, może tak by zapłacili za to, co nam zrobili! - rozpacza partner Zosi i zadaje sobie pytanie, czemu zginęła. - To dla mnie zagadka. Wyssane z palca są plotki, że Zofia i Ashan mieli dziecko czy romans, byli tylko znajomymi -  mówi Kamil. Czy pogłoski o tym, że Polka odrzuciła zaloty Ashama, są prawdziwe? - To na razie zagadka. Ale policja w końcu zmusi zabójców do mówienia – mówi Polak.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: