WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zwłoki Polaka ZNALEZIONE w Leeds. 44-popełnił samobójstwo?!

Zwłoki Polaka ZNALEZIONE w Leeds. 44-popełnił samobójstwo?!

15.09.2016, godz. 11:19
Zaginiony Polak
foto: Policja Leeds

Jak dowiedziało się nieoficjalnie RMF FM, Polak, którego zwłoki zostały odnalezione w lesie w Leeds 8 września, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Policja miała ustalić, że do śmierci naszego rodaka nie przyczyniły się osoby trzecie. Z pewnością śledczy będą wiedzieć więcej, kiedy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Przypomnijmy - 44-letni Janusz C. zaginął 8 sierpnia w Leeds Seacroft - do Anglii przyjechał, aby spotkać się przyjaciółmi. Następnie mężczyzna miał wrócić do Szwecji, gdzie na co dzień pracował i mieszkał. Niestety, ślad po nim urwał się na początku sierpnia. Od tamtej pory mężczyzna nie kontaktował się z rodziną ani nie dzwonił do znajomych. Zdaniem policji, jego zwłoki zostały odnalezione 8 września, w jednym z lasów. O całej sprawie została już poinformowana rodzina Polaka.

Jak dowiedziało się nieoficjalnie RMF FM, do śmierci 44-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobnie Janusz C. popełnił samobójstwo, jednak bezpośrednią przyczynę zgonu z pewnością będzie można ustalić po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Funkcjonariusze nie łączą śmierci mężczyzny z ostatnimi atakami na naszych rodaków, do których doszło w Leeds i w Harlow.

Czytaj: Kolejny ATAK na Polaka w Wielkiej Brytanii!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: