Super Express» Wydarzenia» Ciekawostki» Buty na obcasie dla... dzieci!

Buty na obcasie dla... dzieci!

Czym jeszcze zaskoczą nas brytyjscy projektanci mody? Boimy się, że gorzej już być nie może. Na Wyspach ruszyła właśnie sprzedaż szpilek dla małych dziewczynek!

Autorką oryginalnego i, powiedzmy sobie szczerze, szalonego pomysłu jest 36-letnia Julia Taylor, która jako jedyna w Wielkiej Brytanii może sprzedawać takie obuwie. Jej zamiarem było stworzenie butów jak najbardziej podobnych do tych, które noszą dorosłe kobiety. Malutkie szpilki są więc zrobione z ładnych, trwałych materiałów, mają odważne kolory i są przeznaczone dla dziewczynek od 6 miesiąca życia!

Taylor sama jest matką 14-miesięcznej dziewczynki, która z radością przyjęła pomysł mamy. My jednak uważamy, że pomysł jest dość kontrowersyjny. Także w Wielkiej Brytanii nie wszystkim się spodobały szpilki dla dzieci. Ciekawe, jak małe damy poradzą sobie z chodzeniem w takich butach?Projektantka zamierza je sprzedawać także przez internet. Cena nie jest zbyt wygórowana i wynosi 19,99 funtow (ok. 90zł).

Na razie nie wiemy, ile tego typu butów udało się sprzedać, ale znając bardzo chłonny rynek zakupów, i ten pomysł w końcu się przyjmie. Niestety.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida