Super Express» Wydarzenia» Ciekawostki» ZMIANA CZASU 2014: Kiedy zmieniamy czas na letni? Informacje o zmianie czasu 29-30 marca 2014. ZMIANA CZASU 2014: Kiedy zmieniamy czas na letni? Informacje o zmianie czasu

ZMIANA CZASU 2014: Kiedy zmieniamy czas na letni? Informacje o zmianie czasu 29-30 marca 2014

Zmiana czasu na letni niedługo. To ważna informacja, o której każdy powinien pamiętać. W nocy z 29 na 30 marca 2014 nastąpi w Polsce zmiana czasu z zimowego na letni. Tylko na SE.pl najlepsze wiadomości o zmianie czasu!

Zmiana czasu z zimowego na letni zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend z soboty na niedzielę przestawimy zegarki. Kiedy w nocy z 29 marca na 30 marca wskazówki zegarka wskażą godzinę 2.00 trzeba będzie przesunąć je do przodu o jedną godzinę, czyli ustawić na godzinę 3.00, bo wtedy następuje zmiana czasu.

Zmiana czasu 2014. Nie zapomnij o zmianie czasu z zimowego na letni!

Aby nie zapomnieć o przestawieniu wskazówek zegara można zrobić to wcześniej. Kiedy więc najlepiej przestawiać zegary jeśli nie chcemy zrywać się w środku nocy? Można to zrobić wcześniej, np. przed położeniem się do łóżka. Wskazówki zegarka przesuwamy o godzinę do przodu i spokojnie idziemy spać! A rano wszystkie zegarki chodzą jak... w zegarku!

Czytaj: KIEDY ZMIANA CZASU na letni: 5 faktów o zmianie czasu, o których nie miałeś pojęcia!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida