Super Express» Wydarzenia» Kraj» Anna Laszuk: RODZINA i PRZYJACIELE opłakują zmarłą DZIENNIKARKĘ. ANNA LASZUK, ANNA LASZUK NIE ŻYJE, ANNA LASZUK UMARŁA, ANNA LASZUK ZMARŁA, DZIENNIKARKA TOK FM, NIE ŻYJE ANNA LASZUK, UMARŁA ANNA LASZUK, ZMARŁ ANNA LASZUK, ANNA LASZUK RODZINA

Anna Laszuk: RODZINA i PRZYJACIELE opłakują zmarłą DZIENNIKARKĘ

Anna Laszuk zmarła w sobotę, 13.10.2012. Miała 43 lata i walczyła z nowotworem. Przyjaciele, znajomi i rodzina opłakują zmarłą.

Anna Laszuk zmarła w wieku 43 lat. Przegrała walkę z nowotworem. Była działaczką LGBT, śmiało deklarowała, że jest lesbijką.

- Gdy miałam jakieś 17 lat, przemknęła mi jak błyskawica myśl: "O! Jestem lesbijką!". Pewnie powiem coś dziwnego, ale wydało mi się to ... bardzo zabawne. Ucieszyło mnie to odkrycie, ale niespecjalnie się wtedy na nim skupiałam. Nie zdawałam sobie sprawy, że właśnie odkryłam coś bardzo ważnego na swój temat. Pierwszy sygnał, że bycie lesbijką nie zawsze jest tylko "zabawne" otrzymałam na wakacyjnym obozie. Miałam 19 lat, zakochałam się i - inaczej niż do tej pory - postanowiłam wyznać moje uczucie - powiedziała Anna Laszuk w rozmowie z portalem Innastrona.pl.

Zmarłą Annę Laszuk opłakuje rodzina i przyjaciele. W rozmowie z TOK FM o śmierci Laszuk wypowiedziała się jej przyjaciółka Marta Konarzewska oraz Ewa Wanat.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida