Super Express» Wydarzenia» Kraj» BURZE w Polsce 05.08.2012 - NA ŻYWO. GDZIE jest burza - MAPA BURZOWA. BURZE NAD POLSKĄ 05.08.2012, BURZE W POLSCE 05.08.2012, POGODA NA 05.08.2012, POGODA NA NIEDZIELĘ 05.08.2012, TRĄBY POWIETRZNE, burze, burze nad Polską, burze w Polsce, gdzie jest burza, grad, gradobi

BURZE w Polsce 05.08.2012 - NA ŻYWO. GDZIE jest burza - MAPA BURZOWA

IMGW informuje, że Polska jest pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia z układem frontów atmosferycznych związanych z niżem znad południowej Szwecji. To sprawia, że czekają nad likalne gwałtowne burze, opady deszczu, silne porywe wiatru oraz opady gradu! Gdzie są i gdzie będą burze w piątek 04.08.2012? MAPY z burzami aktualizowane na żywo tylko na se.pl.

IMGW informuje, że Polska jest pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia z układem frontów atmosferycznych związanych z niżem znad południowej Szwecji. To sprawia, że czekają nad likalne gwałtowne burze, opady deszczu, silne porywe wiatru oraz opady gradu!

W niedzielę, 05.08.2012, na zachodzie kraju mogą występować burze i silne opady deszczu. W pozostałej części kraju lokalnie będzie padał deszcz. Należy przygotować się także na silne porywy wiatru.

BURZE w Polsce ONLINE: Aktualizowane informacje o burzach na mapach znajdują się również na portaluGdzieJestBurza.pl oraz Blids.de. 

Mapa na portalu Blids.de pokazuje burze w Polsce w czasie dwóch godzin. Każdy kolor odpowiada 15 minutom. Od najnowszych: czerwone - pomarańczowe - żółte - zielone - niebieskie - granatowe - fioletowe - różowe.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida