Super Express» Wydarzenia» Kraj» „Cela” do której trafi Trynkiewicz. Ośrodek w Gostyninie przypomina...domek dla lalek?!. „Cela” do której trafi Trynkiewicz. Zobacz jak wygląda ośrodek w Gostyninie

„Cela” do której trafi Trynkiewicz. Ośrodek w Gostyninie przypomina...domek dla lalek?!

Mariusz Trynkiewicz ma trafić do ośrodka w Gostyninie. To w nim mają być prowadzone terapie najbardziej niebezpiecznych przestępców, takich jak Trynkiewicz.

Ośrodek w Gostyninie to nowy budynek. Jest w nim gotowych 10 miejsc, które mają zająć wyjątkowo niebezpieczni przestępcy. Seryjni mordercy, pedofile, przestępcy seksualni. Za kilka dni także Mariusz Trynkiewicz pedofil-morderca.

Chociaż z zewnątrz ośrodek jest ogrodzony bardzo wysokim, bo aż 5,5 metrowym murem to w środku prezentuje się bardzo przyjemnie. Bardziej przypomina domek dla lalek lub internat dla dziewczynek niż miejsce, do którego mają trafić najwięksi zbrodniarze. Kolorowe ściany, na nich porozwieszane obrazki. Sala telewizyjna, sale do zajęć terapeutycznych np. plastycznych, czy siłownia. Ładnie urządzone pokoje, tylko że sprzęty takie jak krzesła czy łóżko przykręcone do podłogi grubymi śrubami.

Zobacz: Utrzymanie Mariusza Trynkiewicza w specjalnym ośrodku będzie nas kosztować PÓŁ MILIONA!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida