Super Express» Wydarzenia» Kraj» Cezary Mończyk - król seksbiznesu nie żyje. W czerwcu przypada rocznica jego śmierci. TAjemnicza śmierć Cezarego Mończyka, jak umarł Czarek Mończyk

Cezary Mończyk - król seksbiznesu nie żyje. W czerwcu przypada rocznica jego śmierci

Cezary Mończyk (†60 l.) nie żyje! Był królem życia. Obracał się wśród pięknych kobiet, jeździł szybkimi samochodami, był specem od erotycznych spektakli. Jego show dobiegło końca w Turcji. Gwiazdora znaleziono w hotelowej łazience. Miał rozbitą głowę. Zawał, wypadek czy może morderstwo? Zmarł 3 czerwca 2013 roku.

Cezary Mończyk żył szybko. Ciągle w rozjazdach i co noc w innym mieście, gdzie organizował erotyczne przedstawienia z udziałem swoich pięknych modelek. Ale Polacy znają go głównie z kontrowersyjnego programu dokumentalnego "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Wyjechał do Turcji, by odpocząć...

>>> Ostatni wywiad Mończyka: Przed nadmiar seksu stanęło mi serce

- Tatę znaleziono leżącego na podłodze łazienki hotelu, w którym mieszkał - mówi Malwina Mończyk (27 l.), córka zmarłego. - Miał rozciętą głowę, nie wiemy jednak co było przyczyną zgonu.

- Być może miał zawał, bo od dłuższego czasu chorował na serce - dodaje jej brat Tomasz (29 l.). - Czekamy na wyniki sekcji zwłok.

Mończyk w Turcji bawił kilka dni. Wypoczywał w kurorcie Marmaris nad Morzem Egejskim. Do Polski miał wrócić 7 czerwca. Planował już kolejną zagraniczną eskapadę. W wakacje chciał polecieć do Egiptu. W międzyczasie miał udać się do Londynu, gdzie od ośmiu lat przebywa jego córka. Po informacji o śmierci taty to ona przyjechała do Łodzi, gdzie mieszkał.

Sprowadzenie ciała będzie kosztować 20 tysięcy

Ciało Mończyka zostanie skremowane i pochowane w rodzinnym grobie na łódzkim cmentarzu Kurczaki. - Tam leżą jego rodzice - mówi pani Malwina.

Termin pogrzebu nie jest jeszcze znany. Najpierw trzeba dopełnić wszystkich formalności i sprowadzić zwłoki zmarłego. A to koszt aż 20 tysięcy złotych.

Cezary Mończyk popularność zyskał dzięki występom w serialu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Był właścicielem agencji modelek, która organizowała pokazy erotyczne. Dziewczyny przez niego zatrudniane walczyły ze sobą w kisielu, prezentowały skąpą bieliznę, tańczyły na rurze.

Zobacz zdjęcia z pogrzebu Czarka Mończyka

Organizował też wybory miss mokrego podkoszulka. Ostatnio skupił się na pokazach bielizny erotycznej w dyskotekach. Chciał się zakochać. Marzył o nowej dziewczynie. "Nieruszanej" - jak sam mówił. Chciał też zagrać w filmie fabularnym. Miał już nawet gotowych kilka scenariuszy, szukał producenta. - Był wesołkiem i na pewno chciał, żeby go takim zapamiętać - mówią jego dzieci.

Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym

"Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", serial nadawany przez Telewizję Polską w 2003 roku. Odsłaniał kulisy polskiego seksbiznesu. Jego głównymi bohaterami byli Cezary Mończyk i Joanna oraz Mirosław Naturalni. Program, który w szczytowym momencie oglądało nawet osiem milionów widzów, wzbudzał ogromne kontrowersje.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida