Super Express» Wydarzenia» Kraj» DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze SMOLEŃSKA: ABW próbuje ZABLOKOWAĆ strony ze ZDJĘCIAMI OFIAR. ZDJĘCIA OFIAR SMOLEŃSK, SMOLEŃSK, ZDJĘCIA SMOLEŃSK DRASTYCZNE, ZDJĘCIA ZE SMOLEŃSKA, ZDJĘCIA Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, SMOLEŃSK ZDJĘCIA, ZDJĘCIA OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, ZDJĘCIA ZE SMOLEŃSKA, ZDJ

DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze SMOLEŃSKA: ABW próbuje ZABLOKOWAĆ strony ze ZDJĘCIAMI OFIAR

ABW próbuje zablokować strony internetowe, na których pojawiły się drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Niestety, cały czas bezskutecznie.

FAKT donosi, że ABW interweniowała w sprawie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej. Niestety kilka prób zablokowania stron rosyjskich, na których znalazły się zdjęcia, okazało się bezskutecznych.

FAKT donosi, że specjaliści z ABW tłumaczą, że strony internetowe, na których znajdują się zdjęcia, "pączkują". Po zablokowaniu jednej pojawiają się kolejne.

Ofertę zakupu zdjęć dostał wczoraj redaktor naczelny Super Expressu i Se.pl, Sławomir Jastrzębowski.

Oto jego reakcja:

Dwie osoby zaoferowały mi sprzedaż tych zdjęć. Nie wiem, w jaki sposób weszły w ich posiadanie, ponieważ handlarze nie chcieli podzielić się tą wiedzą. Wiem, że zdjęcia są autentyczne, nierozerwalnie opatrzone datą i godziną ich wykonania.

"Super Express" nigdy nie opublikuje tych fotografii. Proszę nie składać mi następnych ofert.

>>> Sławomir Jastrzębowski: Zdjęcia na warszawskim rynku

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida