Super Express» Wydarzenia» Kraj» Dzisiaj TŁUSTY CZWARTEK 2013: Pączki są dobre na POTENCJĘ!. TŁUSTY CZWARTEK, TŁUSTY CZWARTEK 2013, PĄCZKI NA TŁUSTY CZWARTEK, WIELKI POST, JEDZENIE, FAWORKI, TŁUSTY CZWARTEK 7 LUTY 2013, 7 LUTY 2013, KIEDY TŁUSTY CZWARTEK W 2013

Dzisiaj TŁUSTY CZWARTEK 2013: Pączki są dobre na POTENCJĘ!

Tłusty czwartek wypada 7 lutego 2013 roku, czyli w najbliższy czwartek! Jeśli nie przepadasz za pączkami, to mamy argument, który sprawi, że zjesz choćby jednego z pewnością! Otóż pączki wzmagają apetyt na... seks! I poprawiają potencję!

Tłusty czwartek wypada w 2013 roku dnia 7 lutego. Tego dnia każdy powinien zjeść coś tłustego. Według tradycji ma to zapewnić nam dobrobyt w dalszym życiu. O tym wie każdy z nas!

Nie każdy jednak wie, że pączki mają wpływ na seks...

- Tłuszcz zawarty w pączkach wzmaga wydzielanie hormonów płciowych, zwłaszcza testosteronu. U mężczyzn oznacza to silniejszą i dłuższą erekcję. U kobiet większą ochotę na seks. Ponadto lecytyna, znajdująca się w żółtkach jaj, ma działanie odmładzające, wygładza, ujędrnia skórę i poprawia ukrwienie narządów - tłumaczy doktor Dulko.

Nie bez znaczenia są też inne składniki pączków: nadzienie różane, dzięki czemu orgazm będzie naprawdę fantastyczny, drożdże, dzięki którym prawie o 100 proc. zwiększy się nawilżenie narządów płciowych, i skrobia powodująca silniejszą erekcję.

Czytaj więcej: TŁUSTY CZWARTEK - przepisy na pączki, historia święta!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida