Super Express» Wydarzenia» Kraj» EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013: TEMAT WYPRACOWANIA: Charakterystyka wybranego bohatera literackiego, który wykazał się odwagą.. EGZAMIN GIMNAZJALNY, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013, EGZAMIN GIMNAZJALNY JĘZYK POLSKI, JĘZYK POLSKI 2013, TEMAT ROZPRAWKI Z JĘZYKA POLSKIEGO 2013, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 TEMAT ROZPRAWKI

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013: TEMAT WYPRACOWANIA: Charakterystyka wybranego bohatera literackiego, który wykazał się odwagą.

TEMAT WYPRACOWANIA: Charakterystyka wybranego bohatera literackiego, który wykazał się odwagą. Tak, to właśnie temat wypracowanie, które gimnazjaliści musieli napisać na teście gimnazjalnym 2013 z języka polskiego. Jak oceniacie temat?

TEMATEM WYPRACOWANIA z języka polskiego była. Charakterystyka wybranego bohatera literackiego, który wykazał się odwagą. Jak oceniacie temat?

Poza tym na egzaminie pojawiły się pytania o lekturę POTOP oraz należało napisać pytanie do profesora z poradni językowej. Na razie wiemy tyle - jak oceniacie poziom egzaminu?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida