Jan Ołdakowski
Zobacz też

Czy to koniec PJN? Na polityczne transfery liczy nie tylko ...

Wewnętrzny rozłam w PiS pogłębia się coraz bardziej. Po wykluczeniu z szeregów partii posłanek Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak jeden z najbliższych ich sprzymierzeńców - Jan Ołdakowski udowodnił, że solidaryzuje się z wykluczonym koleżankami.

Przeczytaj koniecznie: Michał Kamiński: PiS chciało zrobić ze mnie kabla



Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/michal-kaminski-pis-chciao-zrobic-ze-mnie-kabla_159660.html

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego złożył rezygnację z członkostwa w klubie PiS. W RMF FM ujawnił, że podjął taką decyzję, bo "z partii są wyrzucani bliscy współpracownicy śp. Lecha Kaczyńskiego, a to by się Leszkowi nie podobało".

Sam Ołdakowski był jednym z najbardziej zaufanych ludzi zmarłego prezydenta. Był pełnomocnikiem ds. budowy muzeum, a potem został jego dyrektorem.

Patrz też: Kluzik-Rostkowska i Jakubiak tworzą nową partię? ZDJĘCIA



Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tak-powstaje-nowa-partia_159441.html

Mariusz Błaszczak powiedział, że Ołdakowskiego spotkał wczoraj podczas uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Oznajmił mu, że składa rezygnację.


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
Palkootas 12.11.2010, 14:58

Bez jednego żołnierza wojna się odbędzie.

zew 12.11.2010, 23:57

Prosze PIS zostawic w spokoju! Nikt nie wtraca sie do waszej "mafii" partyjnej i dyryguje kto ma tam być a kto nie? Skad nagle ta troska? Cały czas nie zostawiali suchej nitki na członkach PIS, a tu nagle prosze jaka akcja cheratatywna? Zdrajców, donosicieli, macicieli, antypolaków powinni wyrzucać! Ołdakowski "odchodzi" bo sie boi ze i jemu zaraz ktoś zerwie żydowską maske z gęby! Zasilał szeregi PIS-u z tego samego powodu co Kluzik-R. Jakubiak, Poncyljusz i Migalski. Zeby we właściwym czasie przejąć rządy PIS-u. Jeszcze tylko dwóch takich samych jest w PIS-e do wyproszenia! Kiedy Jan Rokita uważał że najlepszym człowiekiem na stanowisko był gość z PIS-u, towarzystwo Tuska kazało mu sie wynosić! A tu prosze jakie rabaldy!

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!