Super Express» Wydarzenia» Kraj» Jerzy Urban ostro o Donaldzie Tusku: Robi pan z siebie idiotę. O CO JEST PROCES TUSKA Z URBANEM O CO TUSK SĄDZI SIĘ Z URBANEM?, CO URBAN ZROBIŁ TUSKOWI?

Jerzy Urban ostro o Donaldzie Tusku: Robi pan z siebie idiotę

Ciąg dalszy napięć na linii Donald Tusk - Jerzy Urban. Były rzecznik rządu PRL skomentował w rozmowie z Radiem Zet proces sądowy, który premier wytoczył mu za primaaprilisowy żart. Materiał ukazał się w tygodniku "Nie", którego Urban jest redaktorem naczelnym. - Panie premierze Donaldzie Tusku, serdecznie pana przepraszam, że przeze mnie robi pan z siebie idiotę - powiedział Urban.

Dziś w porannym programie Radia Zet Urban odniósł się do całej sprawy mówiąc, że bardzo się cieszy, że dzięki temu ma bardzo donośną kampanię reklamową za darmo. - Bardzo mi to imponuje, że premierowi zależy, by Urban go przeprosił - powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik redaktor naczelny tygodnika "Nie". Urban podkreślił także, że już kilka razy prostował w mediach żart.

- Panie premierze Donaldzie Tusku, serdecznie pana przepraszam, że przeze mnie robi pan z siebie idiotę - powiedział były rzecznik rządu PRL.

>>>>>> Donald Tusk skarży Jerzego Urbana

Premier zdecydował się pozwać wydawcę tygodnika "Nie" za publikację, która w internecie ukazała się w piątek 29 marca. Napisano tam, że za pomocą specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego dziennikarzom udało się podsłuchać rozmowy premiera Tuska z innymi VIP-ami na trybunie honorowej Stadionu Narodowego, podczas meczu piłkarskiego Polska-Ukraina. W tekście pojawiły się wypowiedzi przypisane m.in. Tuskowi, Lechowi Wałęsie i Jolancie Kwaśniewskiej.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida