Super Express» Wydarzenia» Kraj» Katarzyna Waśniewska na Facebooku! Ma własny profil. KATARZYNA WAŚNIEWSKA, WAŚNIEWSKA, MADZIA, MADZIA Z SOSNOWCA, MATKA MADZI Z SOSNOWCA, KATARZYNA W, WAŚNIEWSKA KATARZYNA, MADZIA WAŚNIEWSKA, WAŚNIEWSKA NA FACEBOOKU, KATARZYNA WAŚNIEWSKA NA FACEBOOKU

Katarzyna Waśniewska na Facebooku! Ma własny profil

Katarzyna Waśniewska to postać tak kultowa, że doczekała się własnego profilu na Facebooku. Jednak nie ona go założyła, tylko ktoś zafascynowany postacią Waśniewskiej. Fanpage matki Madzi jest szyderczy wobec Waśniewskiej i wymiaru sprawiedliwości, choć przyznajemy, że założył go ktoś z czarnym poczuciem humoru. Oceńcie sami.

Fanpage Katarzyny Waśniewskiej na Facebooku! Niemożliwe? Jednak nie - fanpage jest i ma się całkiem dobrze. Ze strony dowiadujemy się, że Waśniewska pozdrawia nas z celi, życzy nam wesołych świąt, śpiewa kolędy (nieco zmodyfikowane)... Znajdziemy tam także kilka obrazków wyśmiewających Waśniewską, a także wpisów oburzenia krytykujących powstały profil.

Nas zastanawia na ile strona robiona jest na poważnie? Widać, że ktoś z czarnym poczuciem humoru postanowił pośmiać się z Waśniewskiej i wymiaru sprawiedliwości oraz zainteresowania osobą Katarzyny. A co Wy o tym sądzicie?

Czytaj więcej: Katarzyna Waśniewska ZAPLANOWAŁA MORDERSTWO? Nowe fakty w sprawie śmierci Madzi

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida