Super Express» Wydarzenia» Kraj» KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Wielkie odliczanie do armagedonu trwa!. KONIEC ŚWIATA, KONIEC ŚWIATA 2012, KONIEC ŚWIATA 21.12.2012, KONIEC ŚWIATA 21 GRUDNIA 2012, KONIEC ŚWIATA 21 GRUDZIEŃ 2012, 21.12.2012, ARMAGEDON, KONIEC ŚWIATA, PRZEBIEGUNOWIENIE ZIEMI,

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Wielkie odliczanie do armagedonu trwa!

Koniec świata nadciąga! Kalendarz Majów oraz proroctwo Oriona głoszą, że nasz świat skończy się 21 grudnia 2012 roku. Da on jednak początek kolejnemu - piątemu światu, który zaludni i będzie rozwijać ocalała z katastrofy ludzkość. Wniosek z tego taki, że nie wszyscy zginiemy!

Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Wedle kalendarza Majów oraz proroctwa Oriona na Ziemię mają spaść liczne kataklizmy związane z przebiegunowieniem naszej planety. na Słońcu dojdzie do szeregu eksplozji, których pole magnetyczne będzie o wiele większe od ziemskiego pola energetycznego. W związku z tym bieguny zamienią się miejscami!

W wyniku przebiegunowienia Ziemię czekają kataklizmy - zlodowacenia, fale tsunami, zmiana klimatu. W dodatku wzmożone będzie promieniowanie słoneczne. Co ciekawe kalendarz Majów kończy się właśnie 21 grudnia 2012 roku. Majowie wierzyli w cykliczność czasu, wedle ich wierzeń po czwartym świecie (który aktualnie trwa) ma nadejść piąty świat (trwający wiecznie). Wynika z tego, że nie cała nasza planeta ulegnie zniszczeniu. Pewne rejony ocaleją, ale jakie?

Najbardziej zagrożone są tereny nizinne - one zostaną zalane przez gigantyczne fale tsunami.

Najbardziej niebezpieczne miejsca to: Australia, Ameryka Północna, Stany Zjednoczone i Kanada, poza tym Ameryka Południowa, Europa oraz południowe rejony Azja.

Według belgijskiego astrofizyka Patricka Geryla najmniej ucierpi Afryka!

Podobno proroctwo ze wszystkimi danymi (m.in. informacją o bezpiecznych miejscach na Ziemi) znajdują się w Egipcie u stóp Sfinksa.

Czytaj więcej: Koniec świata 2012 - czy koniec świata nadejdzie 21 grudnia 2012?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida