Super Express» Wydarzenia» Kraj» KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zobacz WIDEO jak będzie wyglądał armagedon. JAKI BĘDZIE KONIEC ŚWIATA, kiedy będzie koniec świata, koniec świata, KONIEC ŚWIATA 2012, KONIEC ŚWIATA 21 GRUDNIA 2012, KONIEC ŚWIATA 21 GRUDZIEŃ 2012, KONIEC ŚWIATA 21.12.2012, KONIEC ŚWIATA WIDEO

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zobacz WIDEO jak będzie wyglądał armagedon

Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Co się dokładnie wydarzy - zdania są podzielone, ale łączy je myśl przewodnia, czyli zagłada naszego świata. Zobaczcie wideo stworzone przez Internautów, które dokładnie pokazuje zagładę Ziemi.

KONIEC ŚWIATA ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Jak będzie wyglądał? Teorii jest wiele - jedni uważają, że w Ziemię uderzy meteor, inni - że Słońce wyemituje tak wielkie pole magnetyczne, które zmieni ziemskie i dojdzie do przebiegunowienia, a wraz z nim do zniszczenia naszej planety.

Czytaj więcej: Koniec świata 2012 - jak do niego dojdzie? Gdzie będzie bezpiecznie?

Jedni twierdzą, że to kalendarz Majów przewiduje zniszczenie Ziemi, drudzy, że proroctwo Oriona, a jeszcze inni - że zwyczajnie uderzy w Ziemię asteroida odkryta niedawno przez naukowców.

Jak może wyglądać koniec świata? Zobaczcie wideo:

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida