Super Express» Wydarzenia» Kraj» Krzysztof Bęgowski czyli Anna Grodzka jako mężczyzna przed operacj: Jak wyglądała KOREKTA PŁCI? [ZDJĘCIA]. ANNA GRODZKA, KRZYSZTOF BĘGOWSKI, GRODZKA, GRODZKA KIEDYŚ, ANNA GRODZKA KIEDYŚ, BĘGOWSKI KRZYSZTOF, ZMIANA PŁCI, KOREKTA PŁCI, OPERACJA ZMIANY PŁCI

Krzysztof Bęgowski czyli Anna Grodzka jako mężczyzna przed operacj: Jak wyglądała KOREKTA PŁCI? [ZDJĘCIA]

Anna Grodzka, kiedyś Krzysztof Bęgowski - posłanka Ruchu Palikota zawsze czuła się kobietą. Z tego, że urodziła się w nieprawidłowym ciele zdała sobie sprawę w wieku 11 lat. Korektę zmiany płci przeszła jednak o wiele później!

Anna Grodzka twierdzi, że w wieku 11 lat zdała sobie sprawę z tego, że urodziła się w nieprawidłowym ciele. Właśnie wtedy nadała sobie żeńskie imię Anna. Z początku Anna Grodzka (wtedy jeszcze Krzysztof Bęgowski) próbowała przystosować się do życia jako mężczyzna.

W okresie szkolnym była przez pewien czas zakochana w dziewczynie, potem w chłopcu, a później znów w koleżance z niższej klasy. Ten ostatni związek zakończył się ślubem. W 1984 r. urodził się syn.

Związek zaczął się jednak rozpadać - w 2007 roku odbył się rozwód, a Grodzka zdecydowała, że chce zmienić płeć.

Anna Grodzka operację korekty płci przeszła w klinice w Bangkoku (Tajlandia). W 2010 roku jej proces zmiany płci zakończył się urzędowym stwierdzeniem tego faktu i uzyskaniem nowego dowodu osobistego. Cały proces został przedstawiony w filmie dokumentalnym Trans-akcja wyprodukowanym przez HBO w 2010 roku:


Anna Grodzka jest pierwszą transpłciową parlamentarzystką w Polsce i trzecią na świecie. O dziwo większość naszych Czytelników uważa, że Grodzka była atrakcyjniejsza jako mężczyzna (584 głosy) niż jako kobieta (37 głosów)! Jeśli chcecie zmienić wynik sondy glosujcie!

 

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida