Super Express» Wydarzenia» Kraj» ŁOWCY BURZ: Możliwe burze i GRAD. Od wtorku spokojniej – MAPA BURZOWA. POGODA, POGODA 06.08.2012, PROGNOZA POGODY, BURZE, BURZE 06.08.2012, ŁOWCY BURZ, MAPA BURZOWA, GDZIE JEST BURZA, GDZIE SĄ BURZE,

ŁOWCY BURZ: Możliwe burze i GRAD. Od wtorku spokojniej – MAPA BURZOWA

Poniedziałek 06.08.2012 będzie wyjątkowo niebezpieczny jeśli chodzi o zjawiska meteorologiczne. Prognozowane są burze, nawałnice, a nawet grad. Wszystko przez szalejące w Polsce upały.

Polscy łowcy burz ostrzeżenie przed nawałnicami wydali już w weekend. Ostrzegają oni, że bardzo wysokie temperatury sprzyjają powstawaniu burz, nawet bardzo gwałtownych. Może intensywnie padać i wiać, możliwy jest opad gradu. Będzie również bardzo silnie wiało, choć nie powinny pojawić się trąby powietrzne.

Największe ryzyko burz występuje na północy i północnym-wschodzie Polski, wieczorem opady mogą pojawić się również w górach.

Sytuacja pogodowa powinna ustabilizować się już we wtorek. Temperatury spadną i będą utrzymywać się na poziomie 20 – 25 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie, ale nie można wykluczyć przelotnych opadów, szczególnie po południu i wieczorem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida