Super Express» Wydarzenia» Kraj» ŁOWCY BURZ: Zagrzmi w NIEDZIELĘ WIECZOREM. BURZE, BURZA, POGODA, PROGNOZA POGODY, ŁOWCY BURZ, BURZE W POLSCE, GDZIE SĄ BURZE, GDZIE JEST BURZA, POGODA NA WEEKEND, BURZE W WEEKEND,

ŁOWCY BURZ: Zagrzmi w NIEDZIELĘ WIECZOREM

Polscy łowcy burz mają dobre informacje dla wszystkich, którzy ostatnio z niepokojem śledzili ich doniesienia na temat trąb powietrznych w Polsce. Najbliższe godziny będą dość spokojne. Nie zabraknie chmur, ale nie będzie grzmiało. Lokalne burze przewidywane są dopiero na niedzielny wieczór.

"W weekend w wielu miejscach Polski utrzyma się dość zmienna pogoda, charakterystyczna dla chłodnej polarnomorskiej masy powietrza. Popołudniami będą pojawiać się przelotne deszcze, a w niedzielę nie wyklucza się lokalnych burz. Temperatura będzie wynosić od 17-18°C do 22-23°C. Najcieplej ma być na południowym zachodzie kraju" - napisali na swojej stronie internetowej Polscy Łowcy Burz.

Identyczne są przewidywania meteorologów. Sobota ma "w kratkę". Słońce może przeplatać się z krótkotrwałymi opadami deszczu i nie ma co liczyć na upał. Temperatura wieczorem spadnie do około 15. stopni Celsjusza, w nocy termometry mogą wskazać nawet tylko 9 stopni!

Niedziela ma być nieco bardziej pogodna - przynajmniej w pierwszej połowie dnia. Po południu i wieczorem możliwe są burze, ale dużo mniej gwałtowne niż te które siały zniszczenie na północy i północnym zachodzie Polski.Temperatury: od 16 stopni na północy do 22-23 stopni w centrum i na południu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida