Super Express» Wydarzenia» Kraj» MAJÓWKA 2013. Naturyści wyszli z ukrycia! Gdzie można spotkać NATURYSTÓW?. MAJÓWKA, MAJÓWKA 2013, NATURYŚCI, MAJÓWKA POGODA, POGODA W MAJÓWKĘ, MAJÓWKA 2013 POGODA, PLAŻA, WROCŁAW, MAJÓWKA 2013 WROCŁAW, MAJÓWKA 2013 WE WROCŁAWIU, NATURYSTA, GDZIE SPOTKAĆ NATURYSTÓW, GDZIE SĄ

MAJÓWKA 2013. Naturyści wyszli z ukrycia! Gdzie można spotkać NATURYSTÓW?

Majówka będzie ciepła i słoneczna. To pewne, bo nikt tak się nie zna na pogodzie, jak naturyści. Intuicyjnie wyczuwają piękną pogodę i masowo wylegają na dzikie plaże i polany. Pierwszych golasów spotkaliśmy w okolicach Trestna i Rędzina we Wrocławiu.

Nawet góralski nos do pogody nie umywa się do instynktu golasa. Naturysta każdym porem skóry wyczuwa piękną pogodę i zrzuca ciuchy, by się poopalać. A skoro już się pojawili, to znak, że pogoda w najbliższych dniach będzie wspaniała. - Ja już łapię pierwsze promienie słońca. Może i ty się przyłączysz? - zaprasza naszą dziennikarkę dziewczyna, którą spotkaliśmy we wrocławskim Rędzinie. Naguska ma na imię Monika i naturystką została dzięki swojemu chłopakowi. Mówi, że nie krępuje się opalać nago, choć początki były trudne. Walczyła ze wstydem.

W okolicach Wrocławia naturyści spotykają się w Trestnie, Rędzinie i Mostach Warszawskich. - Są to ustronne miejsca i nieuczęszczane, więc można odpocząć i miło spędzić czas - zachwala dziewczyna. Kobiety grają w piłkę plażową i się opalają. Oczywiście nago. A nadzy mężczyźni ostrożnie grillują. Monika zapewnia, że golasów bać się nie trzeba. Są tolerancyjni i w ogóle godni zaufania. To ważna wiadomość, bo skoro pogoda będzie taka piękna, to pewnie wielu Polaków w ten weekend spotka przynajmniej jednego golasa.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida