Super Express» Wydarzenia» Kraj» MASAKRYCZNE warunki na drogach: ŚLIZGAWICA w centrum i na południu. POGODA, WARUNKI NA DROGACH, ZIMA WARUNKI NA DROGACH, WARUNKI NA DROGACH 19.01, ŚNIEŻYCA, POGODA NA WEEKEND

MASAKRYCZNE warunki na drogach: ŚLIZGAWICA w centrum i na południu

Uwaga kierowcy - warunki na drogach są dziś wyjątkowo trudne. W całym kraju sypie śnieg. A w rejonach, gdzie pada najtensywniej, ruch nawet na głównych trasach jest sparaliżowany. Najgorzej jest w centrum i na południu kraju.

W Warszawie śnieg sypał dziś przez cały dzień. Pługi i piaskarki nie nadążają za zimową aurą i wiele dróg, także głównych jest sparaliżowana. Kierowcy poruszają się bardzo powoli a i tak dochodzi do kolizji. W stolicy było ich dzisiaj kilkanaście.
Podobnie jest na całym Mazowszu. Identyczne warunki panują też na południu Polski. Podróżujący na ferie w góry muszą uzbroić się w cierpliwość i ostrożnoś - jest naprawdę bardzo ślisko i niebezpiecznie.
W pozostałych rejonach kraju jest nieco lepiej. Tam śnieg też prószy, ale sytuacja na drogach jest opanowana.

Jutro nie możemy się spodziewać poprawy jazdy. W nocy mróz naprawdę przyciśnie - będzie nawet -16 st.C w Suwałkach. Błoto pośniegowe na drogach zamarznię, więc nad ranem możemy spodziewać się ślizgawicy. Niedzielny poranek będzie też pochmurny i mglisty, stąd widzialność będzie bardzo ograniczona.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida