Super Express» Wydarzenia» Kraj» Matura 2011, PRZECIEKI: Matematyka już jutro! Twierdzenie Talesa i funkcje trygonometryczne?. Matura 2011, przecieki: Matematyka już jutro! Twierdzenie Talesa i funkcje trygonometryczne?

Matura 2011, PRZECIEKI: Matematyka już jutro! Twierdzenie Talesa i funkcje trygonometryczne?

Już 5 maja polscy maturzyści podejdą do obowiązkowego egzaminu z matematyki. Internauci mają swoje typy, a także "pewne" informacje, co może pojawić się na tym - trudnym, jak mówią - egzaminie.

Na giełdzie zadań, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym z matematyki przeważają opinie, że w tym roku testy znów skupią się na obliczaniu procentów, ciągach arytmetycznych, bryłach w przestrzeni, twierdzeniuu Talesa i funkcjach trygonometrycznych.

Przeczytaj koniecznie: Matura 2011: Maria Pawlikowska - Jasnorzewska "Światło w ciemnościach" i Adam Mickiewicz "Gdy tu mój trup..." - JAKIE BYŁY WIERSZE NA MATURZE 2011

Według "dobrze poinformowanych" prawdopodobne jest też pojawienie się obliczeń w układzie współrzędnych, a także rachunku prawdopodobieństwa.

A co Waszym zdaniem może pojawić się na maturze z matematyki?

Poniżej wklejamy zadania, które - zdaniem naszego Czytelinka - jutro pojawią się na maturze z matematyki na poziomie rozszerzonym.

UWAGA: SĄ TO TYLKO NIEOFICJALNE INFORMACJE

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida