Super Express» Wydarzenia» Kraj» MYSŁOWICE: Karambol PODCZAS PROTESTU KIEROWCÓW – 6 rannych. MYSŁOWICE, KARAMBOL W MYSŁOWICACH, WYPADEK MYSŁOWICE,

MYSŁOWICE: Karambol PODCZAS PROTESTU KIEROWCÓW – 6 rannych

Sześć osób rannych, w tym dwie na tyle poważnie, że zostały przetransportowane śmigłowcem do szpitala. W tak przykry sposób zakończył się protest kierowców w Mysłowicach. Na drodze ekspresowej S1 doszło do karambolu. Jeden z kierowców który nie brał udziału w proteście wjechał w tył kolumny, w rozbite auta uderzały kolejne.

Do karambolu doszło przed godziną 15 na fragmencie drogi S1. Mężczyzna kierujący osobową Toyotą najprawdopodobniej przeszarżował i nie zdążył wyhamować przed wolno poruszającą się kolumną pojazdów. Uderzył w tył ostatniego auta w kolumnie, a na rozbite samochody wpadały kolejne.

Ostatecznie w wypadku poszkodowanych zostało 6 osób. Dwie z nich (matka z dzieckiem) miały obrażenia na tyle poważne, że  przetransportowano je do szpitala śmigłowcem ratowniczym.

Ruch na S1 jest poważnie utrudniony. Korek na pasie w kierunku Częstochowy ciągnie się już na dystansie blisko 10 kilometrów.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida