Super Express» Wydarzenia» Kraj» NOWA SÓL: Wypadek samochodowy. Dwie osoby NIE ŻYJĄ. NOWA SÓL, WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE, WYPADEK SAMOCHODOWY, ŚMIERĆ, ZMARŁO DWOJE NASTOLATKÓW, ZIELONA GÓRA

NOWA SÓL: Wypadek samochodowy. Dwie osoby NIE ŻYJĄ

Do tragicznego wypadku doszło na obwodnicy w pobliżu Nowej Soli. Samochód uderzył w barierę ochronną i wpadł na betonowy filar wiaduktu. Dwie osoby, nastolatkowie, zmarli. Życiu pozostałych pasażerów nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku doszło na obwodnicy w pobliżu Nowej Soli. Samochód, Renault Megane, wyprzedzając Opla Corsę wpadł na barierę ochronną i uderzył w filar wiaduktu. Zmarły dwie osoby: 18-letnia dziewczyna i 19-letni chłopak. Pozostali pasażerowie przebywają w szpitalu.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. Pasażerowie renault jechali wraz ze znajomymi (podróżującymi oplem) na dyskotekę do Zielonej Góry. Podczas zabaw na drodze - zaczęli wyprzedzać samochód znajomych, kierowca renault stracił panowanie nad samochodem. Auto uderzyło w barierę ochronną, a następnie wpadło na betonowy filar obwodnicy.

21-letniego kierowcę przewieziono do szpitala. Trzeci pasażer także trafił do lecznicy, ale został z niej zwolniony. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku ma wyjaśnić śledztwo pod nadzorem prokuratora.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida