Super Express» Wydarzenia» Kraj» NOWY SPOT Palikota – identyczny jak PIS! VIDEO. NOWY SPOT Palikota – identyczny jak PIS! VIDEO

NOWY SPOT Palikota – identyczny jak PIS! VIDEO

Ruch Janusza Palikota zainaugurował wyścig o miejsca w Sejmie. Etatowy lubelski skandalista zaprezentował w internecie nowy spot swojej partii. Reklamówka jest bliźniaczo podobna do tej którą w poniedziałek pokazało PIS i – jak twierdzi sam Janusz Palikot  - nie jest to przypadek!

Spot Palikota jest krótki i na razie można go znaleźć jedynie w internecie. Na ekranie widzimy w nim ludzi, którzy wykrzykują swoje problemy: "Musimy wyjeżdżać za granicę", "Codziennie rzuca się nam przedsiębiorcom kłody pod nogi". Na zakończenie ci sami aktorzy wychwalają pod niebiosa Ruch Janusza Palikota: "Zagłosujmy na Ruch Palikota", a nawet "Kocham Palikota".

W formie reklamówka jest wręcz bliźniacza do tej którą w poniedziałek pokazali spin doktorzy PiS i nie jest to przypadek:

- Tak się złożyło, że myśmy zrobili bardzo podobny spot, co zrobiło PiS - oświadczył w TVP Info Janusz Palikot. Przyznał, że wzorował się podobnie jak PiS z kampanii zagranicznych partii.

Tego typu spoty jako pierwsza zaprezentowała na początku roku Partia Republikańska, która już przymierza się do walki z Barackiem Obamą. Różnica polega na tym, że Amerykanie punktują w swoich filmach wszystkie niespełnione obietnice demokratycznego prezydenta.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida